Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Hakkımızda
 • Biz Kimiz?

  Biz Kimiz?

  2014 yılında www.sapkaal.com adıyla Türkiye genelinde hizmet vermeye başlayan firmamızın kuruluşu 1980'li yıllara dayanmaktadır. İlk yıllarda atölyemizde sadece kasket imalatı yapılırken günümüzde fötr, bere, şapka, kep, bandana vb. ürünler de imal edilmektedir."sapkaal.com" sahip olduğu binlerce farklı ürünle, elektronik ortamda faaliyet gösteren en büyük online şapka alış veriş sitesidir.

 • Mutlu Alışveriş

  Memnuniyet

  Firmamız,  üyelerimizin memnuniyetini esas alarak çalışmalarını yürütmektedir.

  Ürünler Hakkında: Her bir ürün, açıklamalar kısmında yer alan özelliklerin tümüne sahiptir.

  Teslimat: Ürün/ürünleri sipariş vermeniz durumunda, sistemde belirtilen tarihte (tam zamanında) ilgili kargo firmasına size iletilmek üzere teslim edilir.

  İptal ve İade: Sitemizde yer alan ürünleri hiçbir mazeret belirtmeksizin 15(onbeş) iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. "İptal ve İade" bölümünde nasıl iade yapacağınız detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

  Puan Sistemi: Üye müşterilerimize özel puan sistemiyle, tüm alış verişlerinizden puan ya da puanlar kazanabilirsiniz. Bu kazanılan puanı(ları) bir sonraki alışverişinizde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

  Kolay İletişim: Tarafımıza ulaşan mailleriniz 24 saat içinde değerlendirilip cevaplandırılmaktadır. Bunun yanı sıra müşteri hizmetleri telefon hattından da bize ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.