Gizlilik ve Güvenlik
 • Gizlilik Politikamız

  Gizlilik Politikamız

  Sapkaal.com güvenliğinizi önemsiyor ve kişisel bilgilerinizin gizliliği konusunda çok hassas davranıyor.

   

  Sapkaal.com, siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için bazı kişisel bilgilerinizi (Ad, soyad, yaş e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Veri tabanımızda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyonlar ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri kategorilendirme çalışmalarında sadece sapkaal.com bünyesinde kullanılmaktadır.

   

  Sapkaal.com, üyelik işlemleri süresince istenen şahsi bilgilerinizi, bilginiz dışında üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamayı, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamayı ve de satmamayı siz değerli müşterilerine taahhüt eder. Bir sipariş vermeniz durumunda; isim, adres ve telefon bilgileriniz, siparişinizin size iletilmesi için, ilgili kargo firmasına sunulmaktadır.

   

  Sapkaal.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Bu istatistiksel veriler, Sapkaal.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Sapkaal.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

   

  Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

   

  Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Üçüncü kişilerin bu bilgilere ulaşması ve değiştirmesi mümkün değildir.

   

  Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, müşterilerimizin güvenliğini en üst düzeyde tutmak amacıyla hiçbir şekilde Sapkaal.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Sapkaal.com ara yüzü üzerinden banka/ilgili kart kuruluşu ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

   

  Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler sapkaal.com tarafından görülemez ve kaydedilemez).

   

  Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0 850 520 09 37 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan, info@sapkaal.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Güvenlik

  Sitenizden alışveriş yapmak güvenli mi?

   

  Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir (Bkz.Gizlilik Politikası). Kredi kartı bilgileriniz Sapkaal.com tarafından görüntülenemez ve saklanmaz. Sitemiz 128 bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.